
Portretten · Hernen
Fotoshoot Charlotte in kasteel Hernen
Kasteel.
- Locatie
- Hernen
- Serie
- 8 foto's
Charlotte wilde een aantal foto's in een klassieke omgeving. We reden daarvoor naar Hernen om in het gelijknamige kasteel de foto's te maken. Wanneer de zware houten deuren van Kasteel Hernen achter je dichtslaan, stap je direct een andere wereld binnen. Geen pracht en praal uit de barok of overdreven luxe, maar pure, robuuste middeleeuwen.
Het resultaat mag er zijn. Met haar prachtige jurken en dito uitstraling krijgen de foto's iets Koninklijks, terwijl haar ingetogenheid het gevoel ook weer naar fashion trekt. Moderne esthetiek en geschiedenis smolten ineen.
Dit kasteel is super authentiek en heeft niet die overdreven paleisluxe, maar juist een heel stoere, pure uitstraling. Dat werkte perfect. We hebben dankbaar gebruikgemaakt van het mooie, natuurlijke licht dat door de smalle ramen en weergangen naar binnen viel. Het contrast tussen de outfits van Charlotte en de oude bakstenen muren pakte heel goed uit. Het was een relaxte dag met een hele toffe, beelden als resultaat.
Zoiets ook
voor jou?
Een portret waar je jezelf in herkent, gemaakt op een plek waar je je prettig voelt. Ted stelt je op je gemak, de rest volgt vanzelf.
Meer
portretten.
Alle shootsContact
Zin in je eigen portret?
Vertel wat je voor ogen hebt, dan denkt Ted vrijblijvend mee over plek en aanpak. Bel, mail of app gerust.
Of bel direct: 06 20 59 63 65
Tijdens een shoot neemt Ted niet op. Appen of mailen werkt het snelst.



