Ted Walker Fotografie
Familiefoto’s maken in Otterlo, foto 1

Familieshoots · Otterlo

Familiefoto’s maken in Otterlo

Familiefoto's.

Locatie
Otterlo
Serie
18 foto's

Otterlo – Jorien en haar familie verbleven op EuroParcs De Wije Wereld in Otterlo. Tijdens hun verblijf op dit resort wilde zij graag foto’s laten maken van de hele familie.

We gingen anderhalf uur met elkaar de natuur van Otterlo in. De basis van de fotoshoot werd een journalistieke stijl. In principe volg ik als fotograaf dan alleen wat er gebeurt en leg dat vast. Maar Jorien had de wens dat we ook wat portretfoto’s zouden maken. En dat is in overleg uiteraard altijd mogelijk.

Een fijne ervaring die weer een mooie herinnering oplevert. En, gelukkig hebben we daarvan de foto’s nog..

Zoiets ook
voor jullie gezin?

Een familieshoot van een uur kost 159 euro, de spontane lifestyle-shoot van anderhalf uur 259 euro. Inclusief btw, zonder reiskosten binnen 15 km rond Ede. En het begint gewoon met een appje.

Hij weet je op je gemak te stellen, het beste in iedereen naar boven te halen en heeft oog voor detail.

Henk en Emmy Veenendaal
Ede

Contact

Zin in jullie eigen shoot?

Vertel wat jullie voor ogen hebben, dan denkt Ted vrijblijvend mee over plek en aanpak. Bel, mail of app gerust.

Of bel direct: 06 20 59 63 65

Tijdens een shoot neemt Ted niet op. Appen of mailen werkt het snelst.